BLOG

Apartman Temizliği ve Önemi

Girdiğinizde mis gibi kokan ve temiz görüntüsü ile de insanın amacıylai ferahlatan apartmanlarda yaşam sürdürmek tüm insanların talebidir. Apartman yöneticileri de bu talebi yapmak amacıyla de bugünümüzde profesyonel olarak hizmet veren temizlik şirketleri ile anlaşmaktadırlar. Bu şekilde işinin eksperine teslim edilen apartmanlarda beklendiği gibi temiz ve tertemiz olmaktadır. Apartmanın büyüklüğüne göre yeterli sayıda eleman ile verdiği temizlik hizmetinden de memnun olması sağlanmaktadır. Yapılan bu tertemizliğin kapsamı ve hangi vakit Aralıkları ile uygulanacağı kararlaştırılmakta ve böylelikle her iki doğrultusunda memnun olacağı bir hal oluşturulmaktadır.

Apartmanı Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?
Apartman tertemizliği eksperlık isteyen bir iştir ve bunun amacıyla özel eğitim almış bir ekip doğrulusunda yapılması lüzummektedir. Özel ekipmanlar ve son teknoloji makineler ile yapılmasının yanısıra apartman tertemizliği amacıyla de kullanılacak temizlik malzemelerinin özel olması lüzummektedir. Tüm bu donanıma sahip olan temizlik şirketi çalışanları oluşturulan sözleşme gereği lüzumtiğinde her gün lüzumtiğinde de belli Aralıklarla apartmana gelmekte ve apartmanın ortak kullanım alanları olan merdivenler, asansör, otopark ve bahçeyi temizlemektedirler. Bir sistem içersinde oluşturulan bu temizlik amacıyla evvelce bina yukardan aşağıya kadar süpürülerek tüm çöpler temizlenecek ve daha ardından da tüm bina özel temizlik malzemeleri ile silinecektir. Zeminin yanısıra merdiven korkulukları, asansörün içersinde tespit edilen kat düğmelerinin bulunduğu pano ve aynalar da temizlenecektir.

Apartman Temizliği İş İlanları
Hayatını temizlik firmalarında çalışarak kazanan şahıslar amacıyla en itimat edilir iş olarak temizlik şirketleri bulunmaktadır. Bu amaçla de geçici işlerde çalışmak istemeyen ve her türlü sosyal güvencesinin bulunduğu derli toplu olarak çalışabilecekleri temizlik şirketlerini tercih etmektedirler. Sizler de bu hususta tecrübeli bir insansanız firmamıza gerçekleştireceğiniz müracaat muhakkak değerlendirilecek ve en kısa vakitte da dönüş yapılacaktır. Apartman yöneticileri de itimat edilir kimseler ile çalışmak istediklerinde temizlik şirketlerini tercih ederek bu hususta nasıl bir hizmet alacaklarından emin olmak istemektedirler.

Apartman Merdiven Temizliği Fiyatları
Kaliteli bir hizmet alabilmek isteyen apartman idareleri bunun amacıyla profesyonel olarak hizmet veren bir şirket ile çalışmak gereğini hissetmekte ve bunun amacıyla tetkik yapmaktadırlar. En çok tercih edilen kuşkusuz kaliteli hizmetin ideal fiyatla alınmasıdır. Bizde firma olarak sizlerin bu talebinize kavuşturmak amacıyla hizmet vermekteyiz. Bizim fiyatlarımızın ideal olması katiyen kaliteden taviz sunduğumuz manasına gelmemektedir bizler işimizi ciddiyetle yapmanın yanısıra ilaveten müşteri memnuniyetine ehemmiyet vermekteyiz. Deneyimli bir ekip olarak sizlere apartman tertemizliğinde kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. Apartmanın ortak kullanım alanları da tam istendiği gibi temiz ve tertemiz olmasını dayanıklıaktayız. Uzman kadromuz ile sunduğumuz hizmet ile sizlerin de beklediğiniz hizmeti almanızı dayanıklıaktayız.

Apartman Temizlik Sözleşmesi
Verilen apartman temizlik hizmetinin kaliteli olmasnın yanısıra hangi şartlarda ve hangi Aralıklar ile uygulanacağının belirlenmesi bunun karşılğında alıncak ücretin belirlendiği bir belgeolarak apartman tertemizliği sözleşmesi netlikle yapılması lüzummektedir. Bu temizlik firması kadar apartman idaresi amacıyla de lüzumtiğince ehemmiyetlidir. Çünkü bu şekilde alıncak hizmetin net olarak belirlenmesinin yanısıra ödenecek bedel de belirlenmiş olacaktır. Sözleşme ile firma işini aksatamayacak olmasının yanısıra apartman idaresi de temizlik şirketinin işine keyfi olarak son eremeyecektir. Her iki doğrultusunda menfaatinin korunacağı sözleşme ile de arada bir anlaşmazlık çıkması halunda de isteyen doğrultu mahkemeye başvurabileceği ve hakkını arayabileceği bir belgeye sahip olacaktır. Firma olarak bizler sunduğumuz kaliteli ve problemsiz hizmet ile bu hoş olmayan halun yaşanmamasını dayanıklıaktayız.

Apartman Temizlik Firmaları Anadolu yakası

İstanbul gibi büyük ir kentte yaşıyorsanız apartman tertemizliğinizi yapması amacıyla seçeceğiniz şirketin bulunduğunuz yakada olması ir üstünlük oluşturacaktır. Anadolu yakası temizlik şirketleri de Anadolu yakasında tespit edilen apartmanların temizlik hizmetini üstlenmekte ve vakit sorunu yaşanmadan temizlik hizmeti verilmektedir. Burada apartman idarelerinin ilgi etmesi lüzumen bu hususta eksper bir şirketten hizmet alınmasıdır. Firma olarak dayanıklı referanslarımız ve pek çok apartmanın temizlik hizmetini sağlıyor olmamız ile sizlerin güvenini hak etmekteyiz. Özel eğitimli ekibimiz sizler amacıyla tertemizliği ilgili bir şekilde yapmanın yanısıra ilaveten muhakkak sağlığa zararlı temizlik maddeleri kullanmamaktayız. Tüm personelimiz eğitimli ve işini severek yapan şahıslardan oluşmasının yanısıra ilaveten aynı ekibi sıksık olarak göndererek sizlerin alışmış bulunduğunuz şahıslar ile çalışmanızı dayanıklıaktayız.

Temizlik İçin Gereken Malzemeler

Dışardan gelen kir ile gün içersinde çok çok kirlenen apartmanın ortak kullanım alanlarının tertemiz hale getirilmesi esnasında hijyenin sağlanması amacıyla özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Bu temizlik maddeleri ise firmamız doğrulusunda profesyonel olarak hazırlanan malzemeler arasından seçilmekte ve içersinde de muhakkak sağlığa zararlı kimyasal maddeler muhakkak bulunmamaktadır. İşinde eksper bir firma olarak elemanlarımız özel ekipmanlar ve son teknoloji makineler kullanmaktadırlar. Her seksiyon amacıyla sarfedilen malzeme farklıdır ve bu sayede de dilenen hijyen tam olarak sağlanmaktadır. İşinde eksper ekibimiz tam vakitında işine başlamakta ama tertemizliği tam olarak bitirmeden de katiyen işlerini bırakmamaktadırlar.

Apartman Temizliği Ümraniye

İstanbul’un son senelerde en çok ilerleyen ilçelerinden biri olan Ümraniye de tespit edilen tüm apartmanların ortak kullanımlarını temizlemek ve sizlerin dilediğiniz gibi hijyenin hakim bulunduğu binalarda yaşamanızı temizlik şirketi olarak sağlıyor ve memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Son teknolojiyi kullanıyor ve eski usül temizlik yöntemleri ile vakit kayıbına namacıyla olmuyoruz. Firmamız elemanları sorumluluklarının farkındadırlar ve idare olarak sizin onların başında durarak denetlemenize lüzum olmadan ayrıntılı bir şekilde temizlik yapmaktadırlar. Bizim firma olarak hizmet sunduğumuz tüm apartmanlar aldıkları hizmetten memnun olmakta ve sözleşmenin vakitı bitmeden de güncellemek istemektedirler. Bunu başaran bir şirket olmak amacıyla azimle çalışıyor ve ekibimizi de işini severek yapan şahıslar arasından seçiyoruz.

POST A REPLY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir