Anasayfa

Size Uygun hizmeti Aşağıdan Seçtikten Sonra Hizmet Talep et Butonunu Kullanabilirsiniz

Ev Temizliği

Müşterilerinin memluniyetini esas alarak kaliteli hizmet vermeyi öncü tutar. Evlerinizin temizliğini uzman ekip ile sizlere dezenfekte edilmiş sağlıklı yaşam ortamı sunar

Okul Temizliği

Okullarımızın temiz olması bütün öğrencilerin velilerin, elbette isteğidir. Bu isteği doğrultusunda firmamız okul temizliğini kendine, benimsemiş ve işini profesyonel ekipler ile yapmaya adamıştır.

Banka Temizliği

Her türlü banka, genel merkez ve şube temizliklerinde sizlere hizmet sunmaktayız. Ofis ve işyeri temizliklerinde olduğu gibi nezafet eskiden özge çalışan elemanları hiç ancak dönem rahatsız etmemek önemli husustur.

Ofis Temizliği

Ofisinizin veya isyeri binanizin rutin temizligi için firma bünyenizde bir temizlik elemani çalistirmak, diger giderler düsünüldügünde son derece masrafli olabilir. Garanti Temizlik olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Apartman ve Site Temizliği

Garanti temizlik olarak her türlü sitelere ve apartmanlara temizlik hizmetleri sunmaktayız. Sözleşmeli Apartman ve Siteler sözleşme gereği, şirketimizin hizmet olanaklarından daha iyi yararlanabilmektedir.

Dış Cephe Cam Temizlik

Cam temizliği her zaman için zorluk ve risk tasiyan bir temizlik türü olmustur. Bize göre profesyonel yardim almanin en faydali çözüm olabilecegi temizliktir