Kurumsal

Garanti Temizlik İSKENDERUN

İskenderun genelinde, haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet sunan İskenderun Temizlik, profesyonel ekipleri ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile hizmetinizde. Her bütçeye uygun temizlik hizmetleri sunmakta olan firmamız hizmet niteliğini, müşterilerinin talepleri doğrultusunda gün geçtikçe biraz daha arttırarak günümüzde İskenderun temizlik şirketleri arasında en önde yer alan isimlerden birine dönüşmüştür. Ev, işyeri ve apartmanların iç dış mekân temizliği için sunmuş olduğumuz düzenli hizmetler sayesinde firmamızla bir kere anlaşarak, temizlik yükünden memnuniyetinizi sağlayacağından emin olabileceğiniz hizmetlerle kurtulabilirsiniz. Titiz bir çalışma anlayışına sahip olan temizlik ekibimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik ürünleriyle çalışmakta, kişisel ve ticari ihtiyaçlarınızın bütününde aynı profesyonelliğe sahip ekipler görevlendirmektedir.

Ofis ve Ev Temizleme Hizmetlerimiz

Kurumsallaşma yolunda kararlı adımlarla ilerleyen şirketimiz apartman ve ev temizliği gibi alanların yanı sıra dış cephe, merdiven ve ofis temizliği konusunda da her bütçeye uygun fiyatlı hizmetler vermektedir. Sizin belirleyeceğiniz günlerde, düzenli olarak ev ve işyerinizin temizliğini yapan temizlik ekibimiz taleplerinize değer verdiğinden temizliği tam istediğiniz şekilde yapar ve temizlikle ilgili fikirlerinize daima değer verir. Camların silinmesinden toz almaya, kapı temizliğinden duvar ve zemin temizliğine kadar beklentileriniz doğrultusunda her yeri temizliyoruz. Ev temizliği hizmeti sunan ekiplerimiz banyodan mutfağa dek yaşam alanınızın dört bir yanını kir ve mikroplardan arındırmakta, çalışırken kendi evini temizliyormuşçasına titiz davranmaktadır. Profesyonellerden oluşan ekiplerimiz mobilya ve halılarınızı da memnuniyetinizi kazacak şekilde itinalı ve derinlemesine temizler. Tüm bu titiz temizlik anlayışımız sayesinde ofis temizlik şirketi arama derdinden geri dönmemek üzere kurtulur, bir kere bizimle çalışmaya başladıktan sonra bir daha temizlik işlerini düşünmek mecburiyetinde kalmazsınız.

Merdiven ve Apartman Temizliği

Çok katlı apartmanlardan sitelere kadar her ölçekte yaşam alanının iç ve dış temizliğini, özverili çalışmakta olan ekiplerle kısa zamanda yapmaktayız. Bahçe bakımından apartman içinin temizlenmesine dek hiçbir yeri atlamadan temizleyen firmamızın profesyonel ekipleri sayesinde apartman temizleme işleri için kapıcı çalıştırma külfetinden kurtulursunuz. Haftanın, sizin tarafından belirlenen günlerinde apartmanınıza gelen temizlik çalışanlarımız yalnızca merdivenleri silmekle kalmamakta; asansör, paspas, doğal gaz ve elektrik sayaçları, sokak kapıları, merdiven korkulukları, giriş kapısı ve zil panosu da atlamadan temizlemektedir. Tüm bu temizlik işlemlerinde kalitesiz malzemeler kullanılmamakta, evinizde kullanmış olduğunuz kalitede ve tamamı çevre dostu olan insan sağlığına zarar vermeyen en nitelikli temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Apartman ve merdiven temizliği hizmetlerimizden düzenli olarak faydalanmanız durumunda yaşam alanınızın ve çevresinin sürekli tertemiz kalacağından emin olabilirsiniz.

Memnuniyet Garantili Temizlik Hizmetleri

Temizlik işlemlerinde modern ekipmanlar kullanan ve bu işleri en nitelikli temizlik malzemeleri ile yapan firmamızdaki ekipler, hijyen konusunda oldukça ayrıntılı ve titiz bir eğitim sürecini tamamlamış profesyonellerden oluşmaktadır. GarantiTemizlik.NET adresimizin yanı sıra hizmetlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için 7 gün, 24 saat bize ulaşabileceğiniz danışma hattımızı da arayabilirsiniz.