BLOG

inşaat sonrası ev temizliği nasıl yapılmalıdır?

Kasım 05, 2019

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti
Uygun fiyatlarda yayılan inşaat ardından temizlik hizmetleri firmamızda Hatay ve Osmaniye etrafında en süratli şekilde yapılabilmektedir. Genellikle moloz kalıntılarını ve boya artıklarını temizleme konusu ile ilgili eksper olan çalışanlar ile kısa vakit ortamında inşaat ardından tertemizliği tamamlanabilmektedir. Bu hal firmamız amacıyla deneyim ve profesyonel çalışma neticesi mümkündür. Sektörde tespit edilen çoğu temizlik firması inşaat kalıntısı konusu ile ilgili ayrıntılı hizmet sunmamaktadır. Bu amaçla ev sahipleri yeniden ayrıntılı temizlikte bulunarak hem parasal zarar hem de vakitdan kayıp yaşamaktadır. Aynı vakit şimdilik kurumadan temizlenen boya ve harç kalıntısı da özel bir çalışma neticesinde giderilmelidir. Firmamızın olduğu inşaat tertemizliği bölümünde ayrıntılı çalışma yapılarak yeniden bir temizleme gerekmemektedir. Böylece kısa vakitde yapılacak taşınma gerçekleşebilmektedir.

İnşaat ardından temizlikle oluşturulan çalışmalar arasında yerlerin ve yüzeylerin tertemizliğinin iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde boya kalıntılarının olduğu camlarda ekstra bir çalışma yapılarak tam anlamlı temizlik sağlanmaktadır. Güvenilir ve eksper olarak tespit edilen firmamızda zorlu çalışmalarda buharlı temizlik programı da yapılabilmektedir. Bunun amacıyla firmamızın malzeme kapasitesi yeterli ve derli toplu olarak bulunmaktadır. Hijyen konusunu ön planda tutan firmamızda tercih edilen mamüller sıhhat yönünden da zarar vermemektedir. Sonuç olarak inşaat ardından oluşturulan temizlikte evlere ya da iş yerine yerleşecek şahıslar nitelikli ve temiz yer hazırlanmaktadır. Profesyonel ekip bu hali nitelik standartlarında taviz vermeden yapmaktadır. Bu anlamda yayılan bütün çalışmalar tertemizliğin en iyi şekilde olması amacıyla devam etmektedir.

İskenderun İnşaat Sonrası Temizlik
Geniş çaplı ekip işlevini gerçekleştirmesine ideal olarak yayılan İzmit inşaat ardından temizlik güvenilir olarak yapılmakta ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Sürekli olarak bu gibi işlerde tespit edilen firmamızın deneyimi de her geride bıraktığımız gün yükselmektedir. Böylece hassas bir şekilde oluşturulan inşaat ardından temizlik bütün binada etkili olarak bulunmaktadır. Nuanstemizlik sayfamızda yer alan etkileşim alanını kullanarak firmamız ile etkileşime geçmek de basit ve süratlidır. Hatta sayfanın derhal randevu alan alanını tıklayarak da form ile firmamıza ulaşabilirsiniz. En çok 24 saat ortamında dönüş yapan firmamızda fiyat bilgi kapasitesi almanızda mümkündür. Genellikle çalışma prensibi ve detayları ile ilgili bilgi veren firmamız, ekip konusu ile ilgili da genel bilgi verilebilmektedir.

Tertemiz ve tertemiz olarak iş çıkarak firmamız, sektörde de birinci sınıf niteliğe yönelik çalışmalarda bulunmaktadır. Bunun amacıyla tertemizliğin ve hijyenin önemi kadar nitelik standartlarının da önemi büyüktür. İzmir ve Kocaeli merkez dahil olarak etraflarına de en iyi şekilde profesyonel inşaat ardından temizlik sağlanmaktadır. Büyük inşaat firmalarının ardından temizlik amacıyla tercih ettiği Nuanstemizlik genel anlamda ideal fiyat sunumu yapmaktadır. Sonuç olarak bireysel olarak istenilen inşaat ardından temizlik de sektöre göre en ideal fiyat ile belirlenmektedir. Hem nitelikli hizmet sunumu hem de özel olarak oluşturulan fiyat programı ile firmamızda müşteri potansiyeli de büyük ölçüde bulunmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Aşamaları
İnşaat ardından kesinlikle moloz artıkları kalır. Bu yüzden ilk olarak moloz artıkları ve büyük çöpler toplanarak temizliğe başlanılır. Böylece ayrıntılı inşaat ardından temizlik amacıyla zeminde tespit edilen harç kalıntıları giderilir. Bunun ekstra bir deterjan tüketimi yerine zemine zarar vermeden temizleme sağlanmalıdır. Çok daha zorlu işlemlerde özel ilaç tüketimi yapılmalıdır. Sonuç olarak zemin tertemizliği zemine zarar vermeden giderildikten sonra başka çalışmalara geçilmelidir. Duvar ve tavan tertemizliği de en iyi şekilde gerçekleştirdikten sonra camlardaki harç ve boya kalıntıları da giderilir. Bu anlamda inşaat ardından tertemizliğin kaba alanı tamamlanır.

Genel inşaat ardından tertemizliğindemobilya olarak mutfak ve lavabolarda iyi şekilde yapılmalıdır. İnşaatta sarfedilen alçı ve harç tozu, mobilyalar üstünde bulunmaktadır. İlk olarak duru su ile oluşturulan temizlik ardındannda deterjan tüketimi hijyen içersinde önemlidir. Fayans ve derz aralarında tespit edilen kalıntılarında giderilmesi ile son olarak süpürülme ve temiz su kullanarak silme gerçekleşir. Zorlu derz araları amacıyla ilk evvelce yumuşatma tüketilir ve daha sonra temizlik yapılır. Bu hal derz aralarının açılmaması içersinde önemlidir. Tam temizlik gerçekleştirdikten sonra inşaat ardından temizlik teslim edilir. Belirlenen gün ortamında oluşturulan temizlik işlemlerinin eskiden randevulu olması hem firmamız hem de çalışanlar amacıyla daha iyi olmaktadır. Böylece gün belirlemesinde problem yaşanmadan işe başlamak da mümkündür. Belirli bir düzende devam eden çalışma takvimine göre verdiği randevu şahıslara ideal şekilde ayarlanmaktadır.

POST A REPLY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir